درباره ما

درباره ما

دفتر کار مجازی یک سرویس برای کسب و کار هایی است که به دنبال یک آدرس و نشانی پستی و شماره تلفن حقیقی برای کسب و کارشان هستند در حالی که خودشان امکانات یا بودجه‌ی راه اندازی دفتر حقیقی را ندارند. ما تمام زیر ساخت های کسب و کار شما را فراهم ساخته ایم . از این پس شما فقط به کسب کار خود بیاندیشید . یک دفتر کار همراه برای مدیریت کسب کارتان در اختیار شما قرار میدهیم.

از جمله خدماتی که دفتر کار مجازی ویرا ارائه می‌دهد می‌توان به سرویس‌های زیر اشاره کرد:

۱٫ سرویس منشی مجازی(Virtual Secretary)

همانطور که می‌دانید برای استخدام منشی در ابتدای امر باید یک دفتر کار حقیقی داشته باشید و سپس به سراغ استخدام منشی بروید که پروسه استخدام به خودی خود هزینه‌های زیادی دارد؛ و حتی بعد از استخدام نیز هزینه‌هایی همچون بیمه، پاداش، مزایا و … نیز بر دوش کسب و کارتان سنگینی خواهد کرد، برای جلوگیری از تمام این هزینه‌ها سرویس منشی مجازی که اپراتوری انسانی و حرفه‌ای است پاسخگوی تماسهایتان خواهد بود با این تفاوت که نه تنها نیازی به حضور فیزیکی ندارد که هزینه‌ی بسیار کمتری برای شما در پی دارد.

۲٫ تلفن گویا (IVR)

تلفن گویا یک فناوری مبتنی بر سانترال ( مجموعه مخابراتی که خطوط شهری را در خود جمع‌آوری می‌کند و متناسب با نوع تنظیمات به کاربران امکانات می‌دهد ) است که برای مدیریت تماس‌ها به کار می‌رود، متاسفانه برای داشتن تلفن گویا علاوه بر هزینه‌های اجاره دفتر و خرید خط تلفن، باید هزینه نصب و راه اندازی سانترال را نیز تقبل کنید و اگر روزی محل کسب و کارتان را عوض کنید درگیر هزینه‌های جدیدی نیز خواهید شد.

الف) گزارش گیری از مکالمات

دفتر کار مجازی قابلیت گزارش گیری از تمامی مکالمات را در اختیارتان قرار می دهد که در مواقع اضطراری در وقت و هزینه شما جهت مراجعه به مخابرات و دریافت پرینت مکالمات صرفه جویی می نماید , همچنین در هنگام گزارش گیری دفتر کار مجازی , می توان انواع فیلتر ها جهت گزارش گیری دقیق تر را نیز اعمال نمود .

ب ) محدودیت مکالمات در ساعات دلخواه

دفتر کار مجازی این قابلیت را در اختیارتان قرار می دهد که شیفت و ساعات کاری سازمان را نیز تعریف نموده که در زمان مورد نظر تماس ها برقرار گردد و در زمان استراحت کسی مزاحم شما نگردد .

ج ) تعریف شیفت های مختلف کاری

امکان این برنامه ریزی وجود دارد که دفتر کار همراه در هر شیفت زمانی که شما بازه آن را مشخص می نمایید , عملکردی کاملا متفاوت نسبت به شیفت های دیگر نیز داشته باشد .

د ) انتقال تماس

در صورتی که پاسخگوی شما بخواهد با موبایل خود یا تلفن ثابت دیگری به تماس ها پاسخ دهد، با انتقال تماس می تواند این کار را برای او انجام دهید. در این قابلیت تماس گیرنده پس از شنیدن منوی صوتی گزینه ها یا داخلی های مورد نظر خود را وارد می کند، در هنگامی که وی با شنیدن موسیقی منتظر پاسخگویی می باشد ژیکال با خط دیگری شماره پاسخگوی شما را شماره گیری می کند و پس از پاسخگویی تماس گیرنده را به صورت خودکار به پاسخگو وصل می کند.

ه ) امکان تعریف بی نهایت داخلی

تعداد داخلی های قابل تعریف در دفتر کار مجازی نامحدود می باشد و شما هر تعداد داخلی که نیاز داشته باشید , قادر به تعریف نمودن آن هستید , زیرا داخلی ها در دفتر کار مجازی کاملا نرم افزاری تعریف می گردد و بالعکس دستگاه های سانترال موجود در بازار می باشد , که هر تعداد داخلی احتیاج به یک ماژول سخت افزاری دارد .

۳٫ فکس همراه یا فکس مجازی

یکی از نیازهای یک دفتر واقعی داشتن یک دستگاه فکس می باشد که ما آن را هم در دفتر کار ویرا( دفتر کار مجازی) تحت عنوان فکس مجازی گنجانده ایم فقط کافیست که یک داخلی برای فکس تعریف کنید ، دستگاه به صورت خودکار فکس ها را دریافت و اگر نیاز باشد برای شما Email می کند و یا اگر مایل بودید از طریق پنل وب می توانید فکس های خود را مشاهده و از همان جا اقدام به ارسال فکس نمایید که به مراتب از خرید و کار کردن با یک دستگاه فکس بسیار آسان تر و لذت بخش خواهد بود.